1.A a 1.B v ZOO (2)

VÝLET 1.A + 1.B DO ZOO A HOPA HOPA

Děti z 1.A a 1.B završily svůj první rok hned dvěma výlety. Paní učitelky pro ně připravily:

• Úžasný výlet za poznáním do říše zvířat, do ZOO v Chomutově. Ve středu 29.5.2024 se třídy vydaly vlakem do Chomutova navštívit Zoopark. Děti se moc těšily na zvířátka. Jejich favoritem se hned stala panda červená. Pak následovali hadi, želvy, opice, rysi, plameňáci, tuleni a mnoho dalších. Počasí dětem přálo, a tak i přestávku na dětském hřišti si děti užily. Naši prohlídku jsme zakončili návštěvou medúzária, kde jsme si prohlédli tyto pozoruhodné a zajímavé bytosti. Sice jsme nestihli projít celý zoopark, ala vraceli jsme se domů spokojeni.
  • Výlet ve znamení pohybu, radosti, dovádění a soutěžení v zábavním centru HOPA HOPA (pondělí 3.6.2024)