Škola v přírodě Poslův Mlýn 2024

Škola v přírodě 2024

Ve dnech 6. - 10. května 2024 se žáci napříč všemi ročníky zúčastnili školy v přírodě. Vyrazili jsme s agenturou Bezva parta do krásného prostředí okolí Máchova jezera, areálu Poslův mlýn. Celý pobyt se nesl v duchu celotáborové hry “Útěk z ostrova Ampala”.

Po “ztroskotání “na ostrově Amapala jsme si vyzkoušeli sestavit provizorní vor. Pracovali jsme v týmech z přírodnin, které nám poskytl sousední les.

Zažili jsme i trochu strachu při noční bojové hře, která byla profesionlně připravena a jenom trošku strašidelná :-). V závěru bojovky jsme všichni obdrželi na památku amulety pro ochranu.

Čtvrteční dopolední výlet parníkem po Máchově jezeře byl povedený. Počasí přálo, objeli jsme celé jezero kolem dokola. Nakonec jsme si hráli na pláži a moc jsme si to všechi užili.

Školanda byla zábavná, veselá, plná pestrých zážitků a také nových přátelství.

Děkujeme všem učitelům, kteří mají stále ještě odvahu s námi vyrazit daleko od rodičů a také děkujeme vychovatelům z Bezva party, kteří nám připravili skvělý program.

Fotografie jsou k dispozici ve fotogalerii.

VIDEO: https://youtube.com/watch?v=rQEMfTEgU7M&feature=shared