Dobročinný bazárek

DOBROČINNÝ BAZÁREK

Vážení rodiče, milé děti,

jistě jste tak jako my zaznamenali ničivou živelnou pohromu, která zasáhla v nedávné době velkou část naší země. Nejvíce postiženými oblastmi je dle dostupných informací severovýchod naší republiky.  Proto bychom rádi přispěli alespoň drobnou pomocí škole právě z této oblasti.

Rozhodli jsme se uspořádat opět „DOBROČINNÝ BAZÁREK“, který byl v minulých letech u dětí velice oblíbený a hlavně vždy přispěl na dobrou věc. Děti mohou během bazárku prodávat hračky (ne plyšáky), knížky, společenské hry a sportovní pomůcky, které již nevyužijí, a naopak si za rozumnou cenu nakoupit jiné. Celý výtěžek pak poputuje základní škole z postižené oblasti v Jeseníku.

Touto cestou bychom Vás chtěli požádat, zda byste s dětmi mohli připravit zboží, které by na bazárku prodávaly, a včetně cenovek je předali třídním učitelům.

Bazárek proběhne v pátek 04.10.2024 v průběhu 3. a 4. vyučovací hodiny ve vnitřních prostorách školy.

Moc děkujeme za spolupráci a věříme, že společnými silami přispějeme na dobrou věc.

Zaměstnanci ZŠ Dukelských hrdinů