Předání daru

Předání dárků koupených za vybrané peníze na školní akci „Christmas school bazaar“.

Žáci 8. A třídy spolu s třídní učitelkou se 18.12.2018 rozjeli do SOS Dětské vesničky, kde předali dárky dětem, které jsou umístěné v tomto zařízení. Dary byly pořízeny za výtěžek charitativní akce „Christmas school bazaar“, který proběhl ve středu 12.12.2018 a na němž bylo vybráno 12.100,- Kč.

Byly nakoupeny společenské hry, stavebnice LEGO pro různé věkové skupiny a knihy s elektronickou tužkou, které pomáhají dětem v učení zábavnou formou.

Za svůj skvělý nápad sklidila škola ze strany SOS Dětské vesničky velký dík prostřednictvím paní Lamperové, která slíbila, že dárky dětem předá. Zároveň se žáci v malé neformální besedě dozvěděli mnoho zajímavostí z tohoto zařízení, i když to nebyly vždy veselé informace.

Přesto žáci odjížděli z „vesničky“ s pocitem, že udělali dobrou věc a že několika dětem mohli zpříjemnit chvíle, kdy jsou bez svých nejbližších.