Florbal 6. a 7. roč.

Ve středu 21.11. byla naše škola pověřena pořádáním jedné ze skupin okresního kola ve florbale žáků 6. a 7. tříd ZŠ. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 škol, jmenovitě ZŠ Dukelských hrdinů, ZŠ Krušnohorská a ZŠ Žlutice v obou kategoriích (H, D). Chlapeckou kategorii pak doplnila ještě ZŠ a ZUŠ Šmeralova spolu se ZŠ Kyselka.

Sportovní den, který se konal v hale míčových sportů v KV Aréně, byl naplněn nejen pohodovou atmosférou, ale zejména bojovností všech účastníků.

V obou kategoriích byla nakonec nejúspěšnější ZŠ Krušnohorská, jejíž družstva postupují do finále okresního kola, které se bude konat příští týden.  Naše dívky obsadily krásné druhé místo, chlapci skončili v základní skupině třetí. Všem děkujeme za účast.