Škola v přírodě 2019

ZŠ Dukelských hrdinů pořádá ve spolupráci s agenturou HAUL školu v přírodě s tématem “Operace Rescator – dobrodružství v divočině”.

Termín ŠVP: 31.5. – 7.6. 2019

Místo ŠVP: rekreační středisko Máj, Plasy

Ubytování bude zajištěno v moderních budovách ve dvou až šestilůžkových pokojích a ve čtyř a šestilůžkových chatkách.

Stravování a pitný režim po celý den.

Pro děti je po dopolední výuce připraven bohatý program pod dozorem vychovatelů. Zdravotní a noční dozor je rovněž zajištěn.

“Operace Rescator” je hra zaměřena na záchranu planety a měla by tak působit na uvědomění dětí směrem k přírodě.

Cena 3 400 Kč. V ceně je zahrnuto pojištění, doprava, plná penze, ubytování, odpolední program, zdravotní a noční dozor.

Splatnost: do 30. 11.2018 – 2 000,-Kč, do 01.03.  2019 – 1 400,-Kč

Platbu provádějte na bankovní účet číslo: 193 011 602/0300, varibilní symbol: rodné číslo žáka; do poznámky napsat jméno a třídu žáka; možnost platby hotově na sekretariátu školy)

Vedoucí akce: Bc. Ladislav Jurík ( ladislav.jurik@outlook.com)