NOC ve škole

Ve čtvrtek  14.6. odpoledne jsme se s karimatkami a spacáky sešli všichni před školou. Čekal nás  společně prožitý čas ve škole až do druhého dne. Po ubytování v naší třídě jsme se vydali na Tuhnickou louku, kde jsme se vyřádili a opekli společně buřty. S plnými žaludky a dobrou náladou jsme se vrátili do školy. Půda a sklep byly do dnešního dne místa, která jsme ještě nikdy nenavštívili, a tak jsme se tam vydali na prohlídku. Poté nám děvčata s paní asistentkou usmažila palačinky. Moc se jim povedly. Večer jsme si zahráli „Aktivity“ a po nich se podívali na film. Někomu se usínalo lépe, jinému hůře, někdo vstával dříve, jiný později. Ráno nás čekala skvělá snídaně, složená z dobrot, které nám naše maminky připravily.

MOC JIM DĚKUJEME!!!

Všichni jsme si to moc užili a máme na co vzpomínat.

5.A a Mgr. Ilona Plachá