Jednodenní exkurze do Drážďan

Vánoční zájezd – informace

Pro všechny nadšence německého jazyka a německé vánoční atmosféry nabízím jednodenní exkurzi do německých Drážďan.
Zájezd je určen pro žáky II. stupně s platným cestovním pasem nebo platným občanským průkazem!
V plánu je procházka vánočními trhy (Altmarkt, Neumarkt, Pragerstrasse). Projdeme se kolem Semperoper, Kunsthistorisches Museum, povodí řeky Labe a navštívíme Frauenkirche. Frauenkirche navštíví všechny děti. Návštěva vyhlídky, kterou tento kostel ještě nabízí, bude fakultativní – vstup bude vybírán extra. Nemohu totiž zaručit viditelnost a množství turistů.

• Toalety jsou na náměstí zpoplatněné 0,50 EUR.
  • Děti, které se zúčastní exkurze, budou teple oblečené!
  • Zákaz konzumace alkoholických nápojů a energy drinků.
  • Cena 420 Kč.
  • Vstup na vyhlídku ve Frauenkirche 5,00 EUR – částka bude vybírána až na místě.
  • V ceně je autobusová doprava, pojištění, poplatky církvi při vstupu do kostela.
  • Termín odjezdu: 16.12. 2015 v 8:00 (zast. aut. č.2 Dr. Horákové – směr Varyáda).
  • Návrat: cca 17-18 na místo ranního odjezdu.
  • Děti obdrží písemné poučení a informace k zájezdu.
  • Pedagogický dozor: Ladislav Jurík, Andrea Irmanová, Klára Pavlíková.
  • Přihlášky u pana uč. L. Juríka.

Kontakt: ladislav.jurik@outlook.com nebo osobně – dle dohody.

Ladislav Jurík