VÁNOCE v ŠD

VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ

TVOŘÍME OBRÁZKY S VÁNOČNÍ TEMATIKOU

VÝROBA VÁNOČNÍHO PŘÁNÍ

PŘIPRAVUJEME VÁNOČNÍ CUKROVÍ

DOPISY JEŽÍŠKOVI

Nastal dlouho očekávaný vánoční čas a my měli  příležitost  poslat dopis Ježíškovi. Napsali jsme si své největší přání na lístečky a odpoledne 19.12.2017  jsme vypustili balonky vzhůru s vánočním přáním. Zamávali jsme balonkům a teď už budeme čekat na splnění přání.

VÁNOČNÍ BESÍDKY

Na Vánoce se těšíme vždycky a všichni.  Připravujeme se na ně s nadšením, vyrábíme nepečené pečivo, přáníčka, andílky i adventní věnce. Než jsme se rozloučili s družinou před prázdninami, probíhali ve všech odděleních VÁNOČNÍ BESÍDKY. Vyzkoušeli jsme si vánoční tradice, zazpívali si vánoční koledy, trochu si zaskotačili a nakonec jsme si rozbalili dárečky, na které nám přispělo SRPDŠ. MOCKRÁT DĚKUJEME, DÁREČKY BYLY SKVĚLÉ A UDĚLALI NÁM VELKOU RADOST.