Projekt 9. ročníků

Ve středu 14.06.2017 proběhla závěrečná etapa dlouhodobého projektu 9. ročníků s názvem „Zakládám svou vlastní firmu“. Projekt probíhal současně ve třech předmětech – občanská výchova, svět práce a výtvarná výchova. V každém předmětu se žáci zaměřili na jednu část projektu (OV teoretický základ, SP praktické zpracování informací, VV doplnění projektu plakátem firmy).

Vyvrcholením dlouhodobé práce na projektech byla prezentace skupinových projektů před zbytkem třídy a komisí, kterou tvořily Mgr. Bc. Eva Doušová, Mgr. Miloslava Procházková a Ing. Jana Makovcová (ekonomka školy).  Žáci předvedli ve svých skupinách velmi pěkné práce, z nichž některé byly opravdu zajímavé a nápadité a mohly by být zdrojem inspirace pro mnohé dospělé.

Tento dlouhodobý projekt tak trochu uvedl žáky devátých ročníků do nové etapy jejich života, která je čeká po absolvování „základky“.