Vánoční aktivity v ŠD

Andělé a čerti

Výroba přáníček

Vánoční cukroví

Před vánočními svátky jsme se rozhodli, že si na besídku vyrobíme vánoční pečivo. Přinesli jsme si ingredience a začali pracovat. Vyrobili jsme si VOSÍ HNÍZDA, RAFAELO a vyzdobili jsme si linecké pečivo, které vyrobili dole v kuchyni. Pečivo se nám moc povedlo, bylo výborné.

VÁNOČNÍ BESÍDKY

V posledním týdnu před prázdninami v družině a klubu probíhali VÁNOČNÍ BESÍDKY. Zkusili jsme si některé vánoční tradice, krááásně jsme si užili prskavky, zazpívali si koledy. Pochutnali jsme si na výborném pečivu, jak vyrobeném v družině, tak doma vyrobené maminkami. Také některé děti zahrály ostatním divadlo. U stromečku překvapily dárečky – hry a hračky do družiny, na které přispěl Spolek rodičů a přátel ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary. Mockrát děkujeme, hodně nás to potěšilo. Zahrali jsme si ty pěkné hry. Na závěr jsme měli v oddělení vánoční diskotéku. A HURÁ NA PRÁZDNINY. DĚKUJEME JEŽÍŠKU!

Vánoce ve školní družině

Vánoce ve školním klubu