Vánočního gymnastického dvojboj

Již pátým rokem pracuje na naší škole kroužek sportovní gymnastiky. Dne 19. 12. 2016 se v podvečerních hodinách ve velké tělocvičně naší školy jeho členky účastnily Vánočního gymnastického dvojboje. Gymnastky soutěžily se svými sestavami na dvou nářadích, v akrobacii a na lavičce a ty starší na kladině.

V kategorii žákyně I. se na prvním místě umístila Nellinka Nesnídalová. Další místa obsadily závodnice z tělovýchovné jednoty Slovan. Ani další naše závodnice se však neztratily. Jejich cvičení byla nádherná, což ocenili všichni diváci velkým potleskem.

V kategorii žákyně II. se na prvním místě se umístila „Dukelačka“ Darja Tereschenko, jejíž sestavy svou náročností vyrazily všem divákům dech. Na druhém místě se umístila gymnastka TJ Slovan Patricie Hájková a třetí místo patřilo opět Dukle. Bronzovou medaili obdržela Rozárka Pospíšilová. Mezi všemi sportovci neoblíbenou bramborovou medaili vyhrála Adélka Kiško.

Mezi nejstaršími gymnastkami, v kategorii III. Získala Anežka Šedivá z 6. třídy bronzovou medaili.

Všem účastnicím gratulujeme a přejeme jim v dalším tréninku hodně úspěchů.