Vánoční turnaj v basketbalu na ZŠ Konečná

Dne  14.12. 2016 se v tělocvičně ZŠ Konečná uskutečnil již  5. ročník Vánočního turnaje přípravek TJ Thermia a kroužků karlovarských základních škol.  Více než 100 kluků a děvčat, kteří se pravidelně učí základům basketbalu, bylo rozděleno do deseti družstev ve dvou věkových kategoriích a pak vše vypuklo. Všichni příkladně bojovali a radovali se z vítězství a také došlo i na slzičky v opačném případě. Pak však bylo vše zapomenuto a po turnaji obdrželi všichni malou sladkost jako ocenění za výkony.

V kategorii 4.- 5. tříd se nejvíce dařilo klukům a děvčatům ze ZŠ Dvory.

Další pořadí:  ZŠ Konečná, ZŠ JAK, ZŠ Truhlářská , ZŠ Krušnohorská a ZŠ Poštovní.

V kategorii 1.- 3. tříd zvítězila  ZŠ  Truhlářská ze Staré Role.

Další pořadí:  ZŠ Krušnohorská, ZŠ Dukelských hrdinů, ZŠ Konečná.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Jakub Kůsa ze ZŠ Dvory.

Jako novinka byl představen nový projekt basketbalové federace “Baby basket“, což je možnost  zahrát si na snížené přenosné koše pro nejmenší děti.