Akce ve školní družině (září-prosinec 2015)

16.11. PODZIMNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

V listopadu proběhla ve školní družině MODNÍ PŘEHLÍDKA. Děti si připravily tři modely.  Jeden model do společnosti, druhý model do školy a třetí model ke sportování. Největší ocenění od dětské poroty získal JAN FIŠER, jediný účastník z chlapců, se svým smokingem do společnosti. Další ocenění získaly Daniela Dudová, Jana Ondrejcsíková a Zuzana Vachová. Pochvalu získala děvčata za účast při módní přehlídce, všem to moc slušelo.

7.12. ČERTOVSKO – ANDĚLSKÝ REJ

Na tuto akci se žáci oblékli do masek čertů a andělů. Všichni si tento den velmi užívali. Čertíci byli strašidelní i roztomilí, andílci zářili radostí a v bílých šatičkách svítili. Při reji si žáci zaskotačili, zatančili a zasoutěžili za sladké odměny. Největší úspěch měla soutěž MÍČKOVÁ, která probíhala při tanci a zpěvu.

10.12. VÝROBA VÁNOČNÍHO CUKROVÍ

Tento den se žáci přeměnili v malé cukráře a vyráběli vánoční pečivo s velkým elánem. Přinesli si všechny ingredience pro výrobu sladkostí, jako piškoty, Heru, cukr, oříšky a mandle. Cukráři měli pusinky a ručičky od cukru a oříšků.  Vytvořili vosí hnízda a marcipánky, na které se těší, že si pochutnají při vánoční besídce.

21.12 VÁNOČNÍ BESÍDKA

Před vánočními prázdninami ve školní družině probíhaly vánoční besídky. Žáci si zazpívali koledy, vyzkoušeli si některé tradice a zvyky. Pod stromečkem našli hry a hračky, které byly zakoupeny jako každý rok z fondu SRPDŠ. Mockrát děkujeme za příspěvek.